Appartementen Los Cactus

Bewaar

Appartementen Los Cactus

Informatie en activiteiten

Gem. reistijd
Vlucht
4:30
Bus
0:45

Bekijk op de kaart

Appartementen Los Cactus

Informatie

Natuurlijk wil je helemaal niets missen van het gezellige Playa del Inglés! Bij Los Cactus zit je dan precies goed. Dit eenvoudige, maar prima appartementencomplex is ideaal gelegen in Playa del Inglés.



Lekker wegdromen op je ligstoel in het warme zonnetje of een verkoelende duik nemen in het zwembad. Los Cactus is een prima keuze om voor een leuke prijs naar het mooie Gran Canaria te gaan. Veel tevreden klanten bezoeken al jaren Los Cactus.



Los Cactus is speciaal geselecteerd vanwege de uitstekende ligging. Het complex ligt vlak bij het centrum van Playa del Inglés. Ook het strand is gemakkelijk te bereiken. Ben jij niet elke dag bij je appartement te vinden maar ga je er lekker veel op uit tijdens je vakantie? Dan is Los Cactus wel wat voor jou!

Informatie over Playa del Inglés

Omgeving

Ongetwijfeld de meest bekende badplaats van de Canarische Archipel. In tegenstelling tot vele andere badplaatsen treft men hier geen oude dorpskern aan maar wel moderne, kwalitatief uitstekende accommodaties. Langs de gehele kust van Playa del Inglés ligt een kilometers lang, langzaam in zee aflopend zandstrand. Winkelcentra Yumbo, Cita en Kasbah zijn een werkelijk eldorado voor diegene die van winkelen houdt. In het centrum liggen gezellige bars, terrassen en restaurants. De ruime keuze van nachtclubs en discotheken zorgen ervoor dat deze bruisende badplaats nooit slaapt! Kortom: verveling is hier taboe!

Bekijk op de kaart

Playa del Inglés

Praktische informatie

VVV-kantoor

Bij de lokale VVV-kantoren kun je informatie aanvragen over een bepaalde plaats of gebied. Deze kantoren zijn gewoonlijk tijdens de normale kantooruren geopend.

Centro Insular de Turismo:

Avda. España, esquina Avda.

0034 928 77 15 50

Playa del Inglés (Gran Canaria)

Vervoer

Je kunt gebruik maken van het lokale bus- of taxivervoer, maar om helemaal onafhankelijk te zijn kun je ook een auto of een scooter huren. Dit kun je bij boeking doen of voor vertrek bij Jiba regelen. Ook kun je altijd ter plaatse bij je Jiba reisleidster terecht voor het huren van een auto of scooter.

Het verkeer houdt rechts aan. Tenzij anders aangegeven heeft rechts voorrang bij kruisingen. Het dragen van een veiligheidsgordel is verplicht. Het maximum alcoholgehalte is 0,5 gr/l. De maximum snelheid is 50 km/u binnen de bebouwde kom, behoudens andersduidende signalering. Op autowegen en snelwegen is de maximum snelheid resp. 90 km/u en 120 km/u. Benzinepompen zijn open van 8.00 uur tot 24.00 uur, behalve enkele die 24 uur per dag open zijn. Tankstations zijn open op werkdagen van 8.00 uur tot 19.00 u en 's zaterdags tot 13.00 uur. In grote steden en langs snelwegen zijn sommige tankstations 24 uur per dag geopend.

Tijdsverschil

Op het vasteland van Spanje is er gedurende het gehele jaar geen tijdsverschil. Ook op de Balearen is er geen tijdverschil. Wanneer je naar de Canarische Eilanden gaat, is het handig om je horloge hier wel op aan te passen. Hier is het namelijk één uur vroeger, in vergelijking met Nederland.

Taal

Spaans

Valuta

euro

Geldigheid paspoort

Je paspoort/identiteitskaart dient geldig te zijn tot en met de dag van terugkomst in Nederland. Je hebt geen visum nodig.

Vaccinaties

Voor reizen naar Spanje zijn geen verplichte vaccinaties en er worden voor standaardreizen geen vaccinaties aangeraden.

Strand Playa del Inglés

Ongeveer 50 van de 236 kilometer kust op Gran Canaria bestaat uit verschillende soorten stranden. Langs de gehele kust van Playa del Inglès ligt een kilometers lang, langzaam in zee aflopend zandstrand. De twee bekendste stranden zijn het Cochino strand en Playa del Ingles strand.

Cochino strand is een zandstrand dat aan een baai gelegen is. Hier vind je een strandbar, ligstoelen met parasols en toiletten. Het Playa del Ingles strand loopt langs de zuidkant van de plaats Playa del Ingles en loopt door tot Maspalomas. Hier zijn meerdere strandbars, ligstoelen met parasols, douches en toiletten aanwezig. Hier kun je windsurfen, water- en jetskiën, duiken, parasailen en waterfietsen. Ook kun je een waterscooter, kano, motor, speedboot of banana/tube huren.

Autohuur

Via het lokaal agentschap in Gran Canaria bieden wij je de mogelijkheid om vanuit Nederland een huurauto te reserveren. Dit is mogelijk voor je gehele reisduur of alleen een paar dagen tijdens je verblijf. Tijdens het boeken van je reis krijg je de keuze om de auto bij aankomst op de luchthaven af te halen of bij de accommodatie af te laten leveren.

Indien je een auto bijboekt voor de volledige duur van je reis en hem ophaalt bij de luchthaven of wanneer je een accommodatie boekt waarbij de huurauto inclusief is, dan komt de transfer te vervallen. De auto staat dan voor je klaar op het vliegveld en van hieruit kun je meteen naar je accommodatie rijden. Op de dag van vertrek lever je de auto vervolgens ook weer in op de luchthaven. Indien je er voor kiest om de auto direct bij de accommodatie te laten bezorgen, dan wordt deze daar na afloop van de huurperiode ook weer opgehaald.

Wanneer je een accommodatie boekt waarbij de huurauto inclusief is, is 1 auto van het kleinste type uit onderstaande tabel inbegrepen. Houd er rekening mee dat de bagageruimte in dit type beperkt is. Het is mogelijk de huurauto tegen een meerprijs te upgraden naar een groter type auto. Ook is het mogelijk een tweede huurauto bij te reserven, bijvoorbeeld wanneer je met een gezelschap reist dat te groot is voor 1 auto. Voor de kosten en het bijboeken van een tweede huurauto kun je telefonisch contact met ons opnemen.

Huurprijzen (per dag) gelden altijd voor 24 uur. Mocht jeu een auto voor bijvoorbeeld een week boeken houdt er dan rekening mee dat je de auto 7x24 uur huurt. Mocht je vakantie langer dan 7x24 uur duren omdat de vlucht op een ander of later tijdstip vertrekt dan het tijdstip waarop je aangekomen bent (bijvoorbeeld bij een 8 daagse vakantie), dan zal de verhuurmaatschappij, wanneer je dit wenst, de auto langer aan je doorverhuren. Bij een eventuele verlenging van de huurperiode worden lokale prijzen berekend.

Houd er rekening mee dat voor het huren van een auto meestal een afdruk van een geldige creditcard vereist is als borg. Hieronder vind je de prijstabel met algemene voorwaarden voor het huren van een auto. Lees deze goed door zodat je precies weet wat wel of niet inclusief is en je ter plaatse niet voor verassingen kunt komen te staan.

AutohuurB (Citroen C2)F (Renault Clio)G (Renault Clio station)
 01.05 - 30.0601.07 - 31.1001.05 - 30.0601.07 - 31.1001.05 - 30.0601.07 - 31.10
       
3 dagen€ 89 9295€ 97 104106
4 dagen€ 109 112116€ 120 128131
5 dagen€ 129 133138€ 142 153157
6 dagen€ 148 154159€ 165 177182
7 dagen€ 160 165171€ 176 188192
8 dagen€ 176 182189€ 195 208213
9 dagen € 193 200207€ 213 229234
10 dagen€ 209 217225€ 232 249256
11 dagen€ 226 234242€ 251 270277
12 dagen € 242 251260€ 269 290298
13 dagen€ 259 268278€ 288 310319
14 dagen € 275 286296€ 307 331340
21 dagen€ 390 406422€ 438 474487
* Bovengenoemde autotypes zijn indicatief, de daadwerkelijke huurauto kan afwijken van merk en type maar is altijd gelijkwaardig.       
* Airconditioning bij Type F, G, H, I en L      
Verhuurmaatschappij: Avia Car
Algemeen:
* Eigen risico: 200 euro bij Type B t/m G en 300 euro bij Type L (afkoopbaar met "Full Damage Waiver", zie hieronder).
* Rijbewijs: bestuurder dient minimaal 1 jaar in bezit te zijn van het rijbewijs
* Leeftijd: minimum leeftijd is 21 jaar
* Borgstelling bij afhalen huurauto: creditcard verplicht. 
* Borgstelling brandstof bij afhalen huurauto: ca. 70 euro bij een volle tank, indien je de auto inlevert met een volle tank krijg je de borg terug.
* Het is niet toegestaan het eiland te verlaten met de huurauto.
Inclusief: 
* Ongelimiteerd aantal kilometers
* CDW All-riskverzekering
* TP-verzekening
* Lokale belastingen en wegenbelasting
* 1 extra bestuurder
* Airconditioning (behalve bij type B)
Exclusief*:
* FDW (Full Damage Waiver) afkoop eigen risico: toeslag 5 euro per dag bij Type B t/m G en 6 euro bij Type L.
* Schade aan glazen, spiegels, banden, carrosserie en interieur (incl. persoonlijke spullen en bagage) is niet verzekerd.
* Kosten bij schade aan de auto, verlies/diefstal van autosleutels en eventuele verkeersboetes (ontstaan door eigen nalatigheid) zijn altijd voor eigen rekening. 
* Baby-/kinderzitje (op aanvraag toeslag ca. 4 euro per dag, altijd direct bij boeking vermelden)
* Toeslag 18 euro ophalen van de auto buiten kantooruren (21:00 uur - 08:00 uur).
Belangrijk: 
Informeer altijd bij jouw (reis-)verzekeraar of je goed bent verzekerd voor ongevallen en inzittenden in het buitenland. 
Zo niet, dan raden wij je aan om hiervoor alsnog een aanvullende verzekering af te sluiten. Dit kan vaak ook nog ter plaatse bij het verhuurbedrijf. 
Ter plaatse noemt men dit meestal de "PAI-insurance" (Personal Accident Insurance). De extra toeslag en dekking verschilt per land en verhuurbedrijf.
*Extra toeslagen betaal je ter plaatse aan de verhuurmaatschappij. De toeslagen zijn altijd onder voorbehoud en exclusief eventuele lokale belastingen. 

Activiteiten

Excursie Prijs *
Beetle Cabrio Tour€ ca. 45
Jeep Safari€ ca. 40
Survival Tour€ ca. 44
Fotosafari€ ca. 45
Las Palmas€ ca. 30
Palmitos Park€ ca. 35
Palmitos Park en Puerto de Mogan€ ca. 35
Quadsafari€ ca. 40
Combi Tour€ ca. 49
Supercat catamaran€ ca. 45
Tenerife Classica€ ca. 76
Tenerife en Loro Parque € ca. 90
VIP trip€ ca. 58
Kroegentocht€ ca. 15
Formentera met de bus € ca. 53
Beetle Cabrio Tour
Beetle Cabrio Tour
Een nieuwe excursie waarbij je zelf als gast in de Beetle Cabrio mag rijden, mits je 23 jaar oud bent of minstens 2 jaar in het bezit bent van een rijbewijs. De tocht voert je door het binnenland van Gran Canaria waarbij bezoeken worden gebracht aan typische Spaanse dorpjes.
Jeep Safari
Jeep Safari
In onze jeeps verken je zelf het eiland. Deze excursie rijdt bijna alleen maar over onverharde wegen. De Nederlandse gids die met je meegaat zal heel veel informatie over het eiland geven. De lunch is inbegrepen. Onderweg gaan we ook nog stoppen bij een stuwmeer. We rijden een groot gedeelte door een natuurgebied, waar je alleen met deze safari zult komen. Kortom een dag die je absoluut niet mag missen. Alles wordt ook op video opgenomen en meteen na afloop van de safari kun je deze video bekijken. NB. Deze excursie is niet geschikt voor gasten met rugklachten of zwangere vrouwen.
Survival Tour
Survival Tour
De bovengenoemde populaire jeepsafari in combinatie met een echte tocht per kameel. Een hele leuke excursie waarbij je de jeepsafari en de kamelentocht kunt combineren.
Fotosafari
Fotosafari
De nieuwste excursie in het programma op Gran Canaria! Hierbij krijg je de gelegenheid een jeepsafari te maken over de verharde wegen van het eiland. Mensen met rugklachten worden hierdoor in de gelegenheid gesteld om ook deel te kunnen nemen aan een jeepsafari tocht. De weg voert richting het hoogste punt van het eiland en als enige excursie kun je tijdens de tocht de grotwoningen bezichtigen.
Las Palmas
Las Palmas
Een uitstekende gelegenheid om Las Palmas op Gran Canaria in al zijn schoonheid te verkennen. Las Palmas is een bruisende, historische en statige stad, waar vele toeristen aan een van de mooie stranden neerstrijken en waar vele beroemdheden hun tweede huis hebben. Het is de stad waar Columbus woonde. Interessante gebouwen, mooie hoekjes, pleinen en tuinen te over. Natuurlijk zie je ook de drukke en bekende Calle Triana met zijn vele winkels en terrassen. Je kunt ervoor kiezen met de Nederlandtalige gids mee te gaan om het Huis van Columbus, het Canarisch Museum en de kathedraal te bezoeken. Wanneer je liever winkelt, dan kunt je gerust je gang gaan. Tijdens de excursie krijg je de kans om te winkelen winkelen in El Corte Ingles, mocht je daar geen zin in hebben, dan kun je ook heerlijk van de zon genieten aan het Las Canteras strand. Drie mogelijkheden in één: winkelen, cultuur en strand!
Palmitos Park
Palmitos Park
Palmitos Park is een mooi natuurpark in de bergen op een half uurtje van Playa del Ingles. Je ziet er alle soorten cactusplanten en meer dan 1000 verschillende soorten van tropische en subtropische vogels. Tevens is er een vlindertuin, een papegaaienshow, een aquarium, een orchideeëntuin en een roofvogelshow.
Palmitos Park en Puerto de Mogan
Palmitos Park en Puerto de Mogan
Palmitos Park trekt jaarlijks meer dan een half miljoen bezoekers. Puerto Rico is de 2e grote toeristenplaats in het zuiden van het eiland en Puerto de Mogan is een havenplaats met de bijnaam “klein Venetië”. Als je dit allemaal op eigen gelegenheid wilt gaan bezoeken ben je meer dan 1 dag kwijt. Met deze excursie kun je dit allemaal in 1 dag bekijken. Op een van de hoogste punten van Puerto Rico heb je een prachtig uitzicht over de havens van deze toeristenplaats. Over de kustweg, via de toeristenplaats Taurito, loopt de route verder naar Puerto de Mogan. Hier heb je alle tijd om door de smalle straatjes te wandelen onder een haag van inheemse bloemen en planten die de geveltjes versieren. Het is een beeldschoon havenplaatsje waarvan de havens in de Canarische koloniale stijl zijn gebouwd. In het heldere water van de haven zwemmen honderden vissen die wachten op broodkruimels, het voeren hiervan is voor ieder kind een feest. Er bevindt zich een jachthaven en een vissershaven die met elkaar zijn verbonden door bruggetjes, bij vloed komt de onstuimige zee tot ver in de kanaaltjes, vandaar de bijnaam “ klein Venetië”. Daarna bezoek je het Palmitos Park, naast vogels van velerlei pluimage vind je hier een orchideeënhuis, een vlinderpaviljoen, een zeeaquarium, een papegaaienshow en een roofvogelshow.
Quadsafari
Quadsafari
Een tocht per quad (4-wieler) van 3,5 uur door het binnenland van het eiland. Wanneer je minimaal 1 jaar in het bezit bent van een rijbewijs kunt je zelf rjiden op de quad. Onderweg wordt een kleine lunch verzorgd met sandwiches en drinken. Wanneer je niet zelf durft te rijden zijn er ook quads die geschikt zijn voor twee personen.
Combi Tour
Combi Tour
Dit is dezelfde excursie als de Beetle Cabrio Tour, echter ditmaal gecombineerd met een kamelensafari.
Supercat catamaran
Supercat catamaran
Heerlijk een dag ontspannen en genieten van de zon, zee en strand. Deze dag begint in Puerto Rico waar de 30 meter catamaran wegglijdt uit de haven richting GuiGui (een paradijselijk zandstrand gelegen aan de zuidwestkust). De tocht voert langs de grillige westkust en in de verte kunt je het buureiland Tenerife zien liggen. Op de terugtocht wordt er anker gelicht in een rustige baai waar je een frisse duik in de Atlantische Oceaan kunt nemen. Tijdens je duik is de crew druk in de weer om je lunch te bereiden waar je ook typische Canarische aardappeltjes kunt uitproberen.
Tenerife Classica
Tenerife Classica
Met de jetfoil gaan we van Gran Canaria naar Tenerife, het grootste eiland van de archipel.Tenerife is zeer geliefd vanwege de mooie stranden, de schitterende natuur en de mooie dorpjes. En vanuit welk punt van het eiland ook, de imposante berg “Teide” is altijd zichtbaar. Aangekomen in de havenstad Santa Cruz de Tenerife maken we eerst kennis met de statige hoofdstad van dit eiland. Niet lang, want er staat nog heel wat op het programma. In la Esperanza (een dorpje hoog in de groene bergen) gaan we ontbijten en trekken we tijd uit om bij een van de vele Miradores uitzichtpunten te genieten van de omgeving en foto's te maken. Via een bijzonder mooie route door de Canadas del Teide en de Vallei van Ucana brengen we je naar de voet van de machtige berg Teide. Je zult werkelijk ogen te kort komen om al het natuurschoon te bekijken. Kijk eens rond of je de Violeta del Teide ziet, een viooltje met een heerlijke geur en dat slechts op 1 plek ter wereld groeit, de berghellingen van de Teide. Niet plukken natuurlijk, de streek waar je je bevindt is een natuurpark. Hongerig geworden van de berglucht lunchen we hier. (Deze maaltijd is niet inbegrepen) Tot slot gaan we via de prachtige Valle de la Orotava naar Puerto de la Cruz. In Gier heb je vrije tijd om te winkelen, te wandelen of gewoon lekker in de zon te zitten. Aan het eind van de middag keren we terug naar Gran Canaria.
Tenerife en Loro Parque
Tenerife en Loro Parque
Bezoek het fantastische papegaaien- en zeedieren park op Tenerife! Loro Parque heeft ’s wereld grootste collectie papegaaien, een super zeeleeuwen show, het grootste pinguinsbassin ter wereld. En een werkelijk spectaculaire dolfijnenshow. Maar er zijn nog veel meer andere creaturen in het park, zoals tijgers, krokodillen, gorilla’s, tropische vissen en de indrukwekkende haaientunnel met tijgerhaaien en roggen. Daarnaast vele andere dieren en een eigen bioscoop met natuurfilms. Dit alles in een tropische tuin met schitterende begroeiing. Je gaat per boot naar Tenerife. Je ziet Santa Cruz, de statige oude havenstad van het eiland en we laten je allerlei indrukwekkende panorama’s van het eiland zien. En natuurlijk niet te vergeten de Teide! Daarna ga je naar het Loro Parque. En daar heb je genoeg tijd om rustig door het hele park heen te wandelen.
VIP trip
VIP trip
Met deze excursie zie je Gran Canaria in 1 dag! Tijdens de tour zie je imponerende rotspartijen, grotten, prachtige dorpjes, tropische fruitplantages, schitterende unieke flora, stuwmeren en een bewoonde vulkanische krater. Ook nemen wij je mee naar de nog onbekende plekjes van Gran Canaria.Terwijl je aan het genieten bent van de adembenemende landschappen wordt je door de Nederlandse reisleiding constant geïnformeerd over de geschiedenis, cultuur, flora en fauna. Wij rijden via de zuidkant naar het nog ongerepte westen. In de buurt van het dorpje Mogan houden we een koffiestop en komen dan aan in het meest westelijk dorp van Gran Canaria, San Nicolas de Tolentino. De kleine, comfortabele, luxe, airconditioned minibusjes rijden we over wegen waar een grote bus nooit kan komen. Zo zie je kleine dorpjes ver weg van de bewoonde wereld. We zullen het hoogste gedeelte van het eiland bereiken waar ke met helder weer een prachtig uitzicht heeft op de hoogste pieken van het eiland en met heel helder weer de hoogste piek van heel Spanje kunt zien. Uiteraard wordt je tijdens de tour een uitgebreide, luxe warme lunch aangeboden in een prachtig landhuis wat nog geheel in Canarische stijl is ingericht. Door de dennenbossen en het bloemengebied rijden we richting de Bandama berg waar we op het hoogste punt zijn aangekomen en een adembenemende blik kunnen werpen op de bewoonde krater eronder. Voor de rest hebben we daar ook een schitterend uitzicht op de hoofdstad, de luchthaven en het hele wijngebied wat er voor ligt.Tenslotte verlaten we de binnenlanden via de kleine dorpjes Los Hoyos en Marzagan en gaan we via de snelweg terug naar het zuiden
Kroegentocht
Kroegentocht
Een leuke manier om het uitgaansleven op Gran Canaria te ontdekken!! In het hoogseizoen zullen er een aantal bekende DJ's optreden tijdens de kroegentocht. Er worden vijf verschillende barretjes en discotheken aangedaan, waarbij een welkomstdrankje niet zal ontbreken. Er is Nederlandse begeleiding. Na afloop krijg je gratis entree tot een van de leukste discotheken in Playa del Ingles. Kortom een gezellige en makkelijke manier om andere mensen te leren kennen en een gezellige avond ervan te maken!
Formentera met de bus
Formentera met de bus
Formentera met de bus Voor de kust van Ibiza-Stad ligt het prachtige eilandje Formentera, ook wel bekend als het laatste paradijs in de Middellandse Zee. Na een korte overtocht (ongeveer één uur) per boot vanuit Ibiza-Stad, waarbij je al geïnformeerd wordt over dit eiland, zul je de schoonheid van dit eiland zelf ontdekken. Mooie bountystranden en een schitterend helderblauwe zee. Je brengt een bezoek aan pittoreske plaatsen zoals de haven van La Sabina en de hoofdstad San Francisco. Tevens stop je op verschillende punten, waar je een panoramisch uitzicht hebt over Mirador, El Pilar en La Mola. Op het strand van Es Pujols of Cala Mitjorn kun je lunchen en zwemmen. Na de lunch rijdt de bus naar een punt, waar je een prachtig uitzicht hebt over de zoutmeren. Aan het einde van de middag ben je weer terug. Als afwisseling van een dagje strand is deze dag zeker de moeite waard. Dit eilandje mag je niet missen!

Weer Playa del Inglés komende 14 dagen

De weersverwachting voor Playa del Inglés voor vandaag:zonnig, met eer maximum temperatuur van ongeveer 24°C en een minimum temperatuur van ongeveer 13. De neerslagkans in Playa del Inglés is vandaag 0. Aan de rechterkant ziet je het actuele weer in Playa del Inglés

Weersverwachting Playa del Inglés deze week

do
24-5
vr
25-5
za
26-5
zo
27-5
ma
28-5
di
29-5
wo
30-5
Max 24 25 26 24 25 25 24
Min 13 14 15 16 16 16 16
Wind richting ZO ZO Z NO O O O
Kracht 3 3 3 3 3 3 3
Zonkans 90% 80% 80% 75% 70% 70% 70%
Neerslagkans 0% 5% 5% 5% 5% 5% 10%

Weersverwachting Playa del Inglés volgende week

do
31-5
vr
1-6
za
2-6
zo
3-6
ma
4-6
di
5-6
wo
6-6
Max 24 25 25 25 25 25 25
Min 16 16 17 17 17 17 17
Wind richting O O O O Z ZO ZO
Kracht 3 3 3 3 3 3 3
Zonkans 60% 60% 60% 60% 65% 65% 65%
Neerslagkans 5% 15% 10% 15% 10% 10% 5%

Klimaat Playa del Inglés

Prijzen Appartementen Los Cactus

Prijstabel

Jiba berekent nu de laagste prijzen
Selecteer op maand, reisgezelschap, duur en/of jouw gewenste luchthaven om je vakantie te verfijnen. Klik op de prijs in de prijstabel en boek direct je gekozen vakantie! Selecteer op maand, reisgezelschap, duur en/of jouw gewenste luchthaven om je vakantie te verfijnen. Klik op de prijs in de prijstabel en boek direct je gekozen vakantie!

Laatste beoordelingen

Beoordelingen

Gemiddelde beoordeling Appartementen Los Cactus

6,3
[CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY]
6,2
ligging
7,8
personeel
5,6
prijs/kwaliteit
5,6
gem. beoordeling
6,3
  1. Nr 26 Jiba aanbod
  2. Nr 20 Spanje
  3. Nr 11 Gran Canaria
  4. Nr 10 Playa del Inglés

4 Beoordelingen

Er zijn 4 beoordelingen voor Appartementen Los Cactus ontvangen. Deze beoordelingen zijn persoonlijke ervaringen van klanten die met Jiba op vakantie zijn geweest.

Twee dagen na terugkomst worden klanten automatisch per e-mail uitgenodigd om hun ervaringen met ons te delen. Wij plaatsen alleen reacties die betrekking hebben op de accommodatie. Ook plaatsen wij geen schuttingtaal.

  1. Door:
    Jolanda
    • juli 2009
    • Gezin met kinderen
    5,8
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 5,8
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 6,0
    ligging 8,0
    personeel 4,0
    prijs/kwaliteit 5,0

    Hotel wat midden in het uitgaanscentrum ligt. Niks voor gezinnen. Hoop herrie 's nachts, weinig slapen. Schoonmaak stelde ook niks voor. Zwembad slecht onderhouden. Wij moesten verhuizen vanwege water wat uit het plafond kwam.

  2. Door:
    K&B
    • oktober 2008
    • Anoniem
    8,0
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 8,0
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 8,0
    ligging 9,0
    personeel 8,0
    prijs/kwaliteit 7,0

    We hoorden in de bus dat we naar Los Ficus moesten, een prima alternatief (ligt naast Los Catus)We hebben op ons balkon aan de straatkant genoten van het leven in Playa del Ingles. Strand en centrum op loop afstand (10 minuten) Prima restaurants aan de overkant van de straat. Minpunt de harde bedden !!

  3. Door:
    Erika Schouten
    • februari 2008
    • Anoniem
    5,8
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 5,8
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 4,0
    ligging 7,0
    personeel 7,0
    prijs/kwaliteit 5,0

    Het wordt tijd dat de appartementen worden opgeknapt, Deuren kapot, sloten kapot, keukenkastjes die bijna uitelkaar vallen. Ligging is wel erg goed en gemeenschappelijke ruimtes zien er prima uit. Prijs aan de hoge kant voor zo'n gammel appartementje.

  4. Door:
    Ingrid
    • februari 2008
    • Stel
    6,2
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 6,2
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 7,0
    ligging 7,0
    personeel 5,0
    prijs/kwaliteit 6,0

    Erg oud de apartementen. Gaten zitten in de deuren. Om de dag een schone handdoek. 1 keer zelfs 3 dagen mee moeten doen. Met veel pijn en moeite kregen we toen een schone handdoek. Bedden slecht. Je ligt op plastic. Warm water was er net genoeg voor 1 persoon. De tweede kreeg een koude douche. Bij de receptie zat een man die elke keer zat te slapen. Onvriendelijk persoon. Het uitzicht was geweldig, als je tenminste op 5 hoog zit. Schoonmaak voldoende.