Appartementen Jasmine 3 sterren

Prijzen
Bewaar

Appartementen Jasmine

Informatie en activiteiten

Gem. reistijd
Vlucht
4:30 (Paphos)
Bus
1:00

Bekijk op de kaart

Appartementen Jasmine

Informatie

Jasmine biedt een heerlijk ontspannen plekje in de leuke badplaats Limassol. Een ideale plek wanneer je op zoek bent naar een kleinschalig complex waar nog veel persoonlijke aandacht gegeven wordt! Wanneer je aankomt in Jasmine weet je al dat je vakantie een groot succes gaat worden. Het heerlijke zwembad omgeven met schitterende bloemen, de mooi ingerichte appartementen en de trendy ingerichte bars geven je direct dat echte vakantiegevoel.

Drink ook eens een drankje in de gezellige poolbar 'Ladybird' die haar naam te danken heeft aan haar vorm, die lijkt op een lieveheersbeestje. Neem daarna nog een frisse duik in het mooie zwembad of kom helemaal tot rust in het zonnetje. Als dat geen heerlijke vakantie is!

Verzorging

Je verblijft hier op basis van logies.

Ligging

  • Aan de rand van het centrum
  • Afstand tot dichtstbijzijnde winkels circa 50 meter
  • Afstand tot dichtstbijzijnde (mini)supermarkt circa 30 meter
  • Afstand tot dichtstbijzijnde restaurant circa 50 meter
  • Aan een drukke weg
  • Afstand tot strand circa 150 meter (zandstrand)

Voorzieningen complex

  • Receptie (24 uur geopend)
  • Lift
  • Kluisje (op de kamer: tegen betaling)
  • Lobby
  • Ontbijtruimte
  • Roomservice
  • Parkeerterrein (gratis)
  • Eetgelegenheden: Restaurant
  • Drinkgelegenheden: Bar, Pool/snackbar
  • Internetmogelijkheid (op de kamer: wireless internet tegen betaling; in openbare ruimte: vast internet tegen betaling, wireless internet tegen betaling)
  • Souvenirwinkel (binnen de accommodatie)
  • Bedlinnen inclusief verschoning 2 keer per week
  • Handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week
  • Sauna (tegen betaling)
  • Turks stoombad (tegen betaling)
  • Babybedje (gratis)
  • Kinderstoel (gratis)
  • Speeltuin
  • Tuin
  • Biljart
  • Kinderzwembad (geheel apart)
  • Buitenzwembad (zoet water, ligstoelen, parasol, zitje)
  • Schoonmaak kamer 5 keer per week
  • Babybedje: op te geven bij reservering, op aanvraag, gratis
  • Kinderstoel: op te geven bij reservering, op aanvraag, gratis
  • Kluisje op de kamer circa 2,00 € per dag, ter plekke te betalen
  • Internet in openbare ruimte, ter plekke te betalen
  • Airconditioning gratis

Room type

2-kamerappartement voordeeltarief
Aantal slaapplaatsen: 4
Balkon met zitje: tafel
Kitchenette met: koelkast, kookplaat (2-pits), waterkoker
Televisie
Telefoon
Airconditioning (tegen betaling)
(Woon)kamer, eethoek met 2 slaapplaatsen (2 x éénpersoons bedbank)
Slaapkamer(s): 1 slaapkamer
1e slaapkamer met 2 slaapplaatsen (2 x éénpersoonsbed)
2-kamerappartement standaard
Aantal slaapplaatsen: 4
Balkon met zitje: tafel
Kitchenette met: koelkast, kookplaat (2-pits), waterkoker
Televisie
Telefoon
Airconditioning (tegen betaling)
(Woon)kamer, eethoek met 2 slaapplaatsen (2 x éénpersoons bedbank)
Slaapkamer(s): 1 slaapkamer
1e slaapkamer met 2 slaapplaatsen (2 x éénpersoonsbed)
studio
Balkon met zitje: tafel
Kitchenette met: koelkast, kookplaat (2-pits), waterkoker
Televisie
Telefoon
Airconditioning (tegen betaling)
(Woon)kamer
Badkamer met: bad of douche
Wastafel
Toilet
Föhn

Informatie over Limassol

Omgeving

Limassol is de grootste badplaats van het eiland Cyprus en heeft een ideale ligging. Dat maakt deze plaats tot een ideaal uitgangspunt voor het maken van uitstapjes. Wil je een strandvakantie combineren met cultuur dan is Limassol beslist een aanrader!

Opmerkelijk is ook dat Limassol gebouwd is tussen de twee oude romeinse steden Amathus en Kourion. Limassol heeft niet alleen een ideale ligging voor het maken van excursies op het eiland zelf, maar ook om een bezoek te brengen aan andere landen! Het is bijvoorbeeld mogelijk om vanuit Limassol een mini-cruise te boeken naar Egypte of Israel en hier kennis te maken met een totaal andere cultuur.

Verblijf je in het voorjaar of najaar in Cyprus dan is het zeker aan te raden om een dag op onderzoek uit te gaan in het Troodos-gebergte. Hier kun je genieten van een schitterende natuur en kennis maken met de lokale bevolking.In de zomer is het vanwege de hoge temperaturen belangrijk om achtzaam te zijn als je wilt gaan wandelen: ga vooral nooit zonder water op weg!

Bekijk op de kaart

Limassol

Praktische informatie

VVV-kantoor

Plaatselijke VVV
Leoforos Kryou Nerou 12
CY 5330 Ayia Napia
Tel: 00357 (03) 721796

Wil je je alvast oriënteren wat Cyprus te bieden heeft voorafgaand aan je vakantie, neem dan ook eens contact op met het Cyprus Verkeersbureau in Amsterdam.

Cyprus Verkeersbureau
Prinsengracht 600
1017 KS Amsterdam
Tel:020 624 4358
Fax:020 638 3369
E-mial:cyprus.sun@wxs.nl

Vervoer

Er is een goede busservice die vele plaatsen op het eiland met elkaar verbindt tegen lage kosten. Ook kun je gebruik maken van de taxi en is het mogelijk om zelfs een taxi te reserveren. Voor het huren van een auto kun je terecht bij de reisleiding of bij één van de internationale verhuurbedrijven van Paphos, maar de lokale verhuurbedrijven bieden je ook een goede service en kwaliteit. Let wel op: op Cyprus wordt links gereden!

Tijdsverschil

Het is in Cyprus 1 uur later dan in Nederland. 

Taal

Cyprus is verdeeld in een Turks (40%) en een Grieks (60%) gedeelte. De officiële talen zijn Grieks en Turks. 

Valuta

Sinds begin 2008 is in Cyprus de euro de officiële munteenheid.

Geldigheid paspoort

Bezoekers uit EU-landen kunnen Cyprus bezoeken met een paspoort of identiteitskaart, beide documenten zijn toegestaan.

- Voor bezoekers uit EU-landen hoeft een paspoort of identiteitskaart slechts geldig te zijn t/m de datum van de terugreis, het document hoeft dus niet nog 3 maanden geldig te zijn na thuiskomst.

- Kinderen tot 16 jaar, die staan bijgeschreven in het paspoort van de ouders, hebben geen eigen paspoort nodig.

Vaccinaties

Voor reizen naar Cyprus zijn geen verplichte vaccinaties en worden voor standaardreizen geen vaccinaties aangeraden.

Strand Limassol

De zuidkust van Cyprus wordt gekenmerkt door fraaie baaien en inhammen, waartussen de badplaatsen en vele stranden verscholen liggen. In Ayia Napia tref je de mooiste stranden van het eiland aan maar de stranden in de andere badplaatsen zijn ook zeker de moeite waard.

Autohuur

Via het lokaal agentschap op Cyprus bieden wij je de mogelijkheid om vanuit Nederland een huurauto te reserveren. Dit is mogelijk voor de gehele reisduur of voor een paar dagen tijdens je vakantie. Tijdens het boeken van de reis krijg je de keuze om de auto bij aankomst op de luchthaven af te halen of bij de accommodatie af te laten leveren.

 

Indien je een auto bijboekt voor de volledige duur van de reis en hem ophaalt bij de luchthaven of wanneer je een accommodatie boekt waarbij de huurauto inclusief is, dan komt de transfer te vervallen. De auto staat dan voor je klaar op het vliegveld en van hieruit kun je meteen naar de accommodatie rijden. Op de dag van vertrek lever je de auto vervolgens ook weer in op de luchthaven. Indien je er voor kiest om de auto direct bij de accommodatie te laten bezorgen, dan wordt deze daar na afloop van de huurperiode ook weer opgehaald.

Wanneer je een accommodatie boekt waarbij de huurauto inclusief is, is één auto van het kleinste type uit onderstaande tabel inbegrepen. Houd er rekening mee dat de bagageruimte in dit type beperkt is. Het is mogelijk de huurauto tegen een meerprijs te upgraden naar een groter type auto. Ook is het mogelijk een tweede huurauto bij te reserveren, bijvoorbeeld wanneer je met een gezelschap reist dat te groot is voor één auto. Voor de kosten en het bijboeken van een tweede huurauto kun je telefonisch contact met ons opnemen.

 

De autohuur is gebaseerd op de 24-uursregeling. Een huurdag staat voor 24 uur. Boek je bijvoorbeeld op maandag om 14.00 uur een auto voor 2 dagen, dan dien je deze auto op woensdag om 14.00 uur weer in te leveren.

Houd er rekening mee dat voor het huren van een auto meestal een afdruk van een geldige creditcard vereist is als borg. Hieronder vindt u de prijstabel met algemene voorwaarden voor het huren van een auto. Lees deze goed door zodat je precies weet wat wel of niet inclusief is en je ter plaatse niet voor verrassingen kunt komen te staan.

       
 Categorie:A (Kia Picanto*) B (Kia Ceed*) C (Hyunadai I20*)
  01.04-30.0601.07-31.1001.04-30.0601.07-31.1001.04-30.06
       
 3 dagen€ 136 € 142 € 157 € 163 € 175
 4 dagen€ 169 € 177 € 197 € 205 € 221
 5 dagen€ 202 € 212 € 237 € 247 € 267
 6 dagen€ 235 € 247 € 277 € 289 € 313
 7 dagen€ 272 € 290 € 321 € 335 € 363
 8 dagen€ 303 € 323 € 359 € 375 € 407
 9 dagen € 334 € 357 € 397 € 415 € 451
 10 dagen€ 365 € 390 € 435 € 455 € 495
 11 dagen€ 396 € 424 € 473 € 495 € 539
 12 dagen € 427 € 457 € 511 € 535 € 583
 13 dagen€ 458 € 491 € 549 € 575 € 627
 14 dagen € 489 € 524 € 587 € 615 € 671
 * Bovengenoemde autotypes zijn indicatief, de daadwerkelijke huurauto kan afwijken van merk en type maar is altijd gelijkwaardig.
 
 Verhuurmaatschappij: MTS Summertimes
 
 Algemeen:
 * Eigen risico: 175,00 euro (niet afkoopbaar).
 * Leeftijd: minimum leeftijd is 23 en maximum leeftijd is 65 jaar voor alle categorieën.
 * Rijbewijs: bestuurders van minimaal 23 jaar oud dienen minimaal 12 maanden in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs.
 * Belangrijk: bestuurders jonger dan 23 jaar, moeten minimaal 3 jaar beschikken over een geldig rijbewijs. (Direct bij boeking aan ons kenbaar maken.)
 * Borgstelling bij afhalen huurauto: creditcard is noodzakelijk voor borggarantie.
 
 Inclusief:
 * Ongelimiteerd aantal kilometers
 * CDW All-riskverzekering (Belangrijk: exclusief glas, banden en chassis. Zie ADW, hieronder.)
 * WA verzekering
 * Lokale belastingen en wegenbelasting
 * Airconditioning
 
 Exclusief:
  * ADW Aanvulling op all-riskverzekering (100% dekking glas, banden en chassis): toeslag 3,50 euro per dag voor Type A, B en C. voor Type F bedraagt de toeslag 6,00 euro per dag.
  * Baby-/kinderzitje: op aanvraag, toeslag 2,50 euro per dag.
  * Extra bestuurder: toeslag 2,50 euro per dag.
 * Schade aan de auto, verlies/diefstal van autosleutels en eventuele verkeersboetes (ontstaan door eigen nalatigheid) zijn altijd voor eigen rekening.
 
 Belangrijk:
 Informeer altijd bij jouw (reis-)verzekeraar of je goed bent verzekerd voor ongevallen en inzittenden in het buitenland.
 Zo niet, dan raden wij u aan om hiervoor alsnog een aanvullende verzekering af te sluiten. Dit kan vaak ook nog ter plaatse bij het verhuurbedrijf.
 Ter plaatse noemt men dit meestal de "PAI-insurance" (Personal Accident Insurance). De extra toeslag en dekking verschilt per land en verhuurbedrijf.
 
 *Extra toeslagen betaalt je ter plaatse aan verhuurmaatschappij. De toeslagen zijn altijd onder voorbehoud en exclusief eventuele lokale belastingen.

Activiteiten

Nicosia – Lefkara
Nicosia – Lefkara

Nicosia – Lefkara: Nicosia, hoofdstad van Cyprus sinds de 12e eeuw, met de 16e eeuwse Venetiaanse stadsmuren en de mengeling van traditioneel leven en architectuur heeft haar eigen verhaal te vertellen. De excursie begint met een bezoek aan het Archeologisch Cyprus Museum voor een rondleiding langs de buitengewone collectie van Cypriotische archeologische vondsten. Daarna ga je naar het oude centrum van Lefkosia: ‘Laiki Yitonia’ een buurt die nog niet zo lang geleden werd gerestaureerd en haar charme van het verleden heeft teruggevonden. Hier heb je voldoende tijd om op eigen tempo dit oude stadsgedeelte te verkennen. Midden door Laiki Yitonia loopt de ‘Green Line’, de scheidingslijn tussen het Griekse en Turkse deel van de stad. Met de bus wordt je naar het plein gebracht waar het Aartsbisschoppelijk Paleis staat met het grote beeld van Makarios, het Onafhankelijkheidsbeeld en de Ayios Ioannis-Kathedraal. Met een bezoek aan deze 17e eeuwse kathedraal, opgedragen aan de Heilige Johannes de Evangelist, stap je de wereld van de Byzantijnse en de Grieks-Orthodoxe religie binnen. De muurschilderingen zijn zeker de moeite waard. Op de terugweg breng je een bezoek aan het dorp Lefkara met zijn traditionele architectuur. De vrouwen zitten net als hun grootmoeders buiten op de drempel in de schaduw van hun balkon te werken aan het beroemde kantwerk, bekend als ‘Lefkarita’. Ook staat het dorp bekend om zijn zilversmeden. Wist je dat Leonardo da Vinci hier het borduurwerk heeft laten vervaardigen dat gedurende eeuwen het altaar heeft bedekt van de Kathedraal van Milaan?

Cyprus Select – Kykkos
Cyprus Select – Kykkos

Je rijdt met een comfortabele minibus (max. 20 gasten) naar het westelijk gedeelte van het Troodos-gebergte. Je gaat langs prachtige landschappen naar boven om aan te komen in het wijndorp Arsos. Hier wordt je in het plaatselijke ‘kafeneion’ uitgenodigd om deel te nemen aan het ontbijt. Naast een kopje Cypriotische koffie proeft u de halloumi-kaas, olijven, salami en warm brood! Je krijgt nog even de tijd om door het dorpje te dwalen en een bezoekje te brengen aan de smid en de bakkerij. De reis gaat voort door de bossen naar de Diarizos Vallei en de Venetiaanse Tzelefos brug uit de 15e eeuw. Deze prachtige omgeving met wilde planten en bergbeekjes nodigt je uit voor een kleine wandeling. Je rijdt door naar het Kykkosklooster, het rijkste en bekendste klooster van het eiland, dat in de 12e eeuw door de Byzantijnen werd gesticht. De huidige muurschilderingen en mozaïeken dateren uit de 20ste eeuw. Ook de kerk is erg indrukwekkend met al zijn goud en de icoon van de heilige Maria. Daarna ga je richting Foini, het pottenbakkerij-dorpje waar meestal de traditionele dorpslunch gebruikt zal worden (inclusief). Na het eten bezoek je in Fioni het traditionele museum van Mr. Pilavakis en is er tijd voor een wandeling door het dorp. Binnendoor rijden we terug naar Paphos, met onderweg nog een stop in een klein dorpje.

Bad van Aphrodite
Bad van Aphrodite

Klooster, Bad van Aphrodite, mythes en boottocht: Tijdens deze tocht ontdek je het achterland van Paphos en kom je achter het geheim van Aphrodite, de godin van de Liefde. De eerste stopplaats is het Ayios Neophytos klooster, een schitterend klooster dat zich tegen een rotswand bevindt. In het midden van de 12e eeuw is hier de kluizenaar Neophytos neergestreken en die heeft er zijn kloostergemeenschap gesticht. Je bezoekt zijn klooster met mooie muurschilderingen in de grotten, die uitgehakt zijn in de rotswand. In de mooie naastgelegen kerk is een klein museum ingericht. Verder naar het noorden rijdt je naar Polis Chryssochou, het antieke Marion, waar gelegenheid os voor een kopje koffie. Door het haventje van Latchi rijdt je naar het Bad van Aphrodite, het bad van de Godin van de Liefde. Volgens de legende zul je hier na het baden het geheim ontdekken van de eeuwige liefde en jeugd. Je krijgt hier de gelegenheid tot het maken van een korte wandeling in deze prachtige omgeving die rust en sereniteit uitstraalt. Terug richting Polis stop je in het vissershaventje van Latchi. In dit haventje kun je genieten van een heerlijke lunch, de typisch Cypriotische meze. Deze bestaat uit vele kleine bakjes met voor- en hoofdgerechten (lunch is inbegrepen). Vanuit het haventje wordt je meegenomen op een boottocht op de glazenbodemboot langs de prachtige kusten van het Akamas schiereiland. Vanaf de zee bewonder je de mooie strandjes en baaien.  Kijk door de glazen bodem en werp een blik op de onderwaterwereld waar je ook kunt zwemmen in het kristalheldere water van de ‘Fontana Amorosa’. De rit terug met de bus via Coral Bay naar Pafos brengt je langs kleine schilderachtige dorpjes met prachtig uitzicht op de kustlijn en de helderblauwe zee.

Caledonische Watervallen -Wandeltocht
Caledonische Watervallen -Wandeltocht

Ontdek al wandelend de schoonheid van het Troodos-gebergte. De bus brengt je naar de omgeving van Troodos, dichtbij de zomerresidentie van de president, naar het begin van het wandelpad aan de rivier ‘Krios Potamos’ op een hoogte van 1580 meter. De wandeling duurt circa 1,5 uur en gaat over een bospad, bergafwaarts, langs het riviertje. Op sommige plaatsen moet je het riviertje ook oversteken. Het ongeveer 4 kilometerl ange wandelpad biedt een grote verscheidenheid aan begroeiing en flora, waaronder een aantal planten die alleen hier in Troodos voorkomen en kruiden die voor de geneeskunde gebruikt worden. Je wandelt ook langs de Caledonische Watervallen en eindigt de wandeling op 1100 meter hoogte. Met de bus gaat u naar het wijn-dorp Doros. Op het dorpsplein in de kerktuin wordt door de dorpsbewoners een gezellige lunch voor je bereid (inbegrepen). Zij maken souffla voor u op de barbecue, wat hier als een ‘nationale sport’ wordt beschouwd. Aangevuld met een keur van Cypriotische kaas, worst, brood, salade, groente en fruit is dit een overheerlijke Cypriotische lunch. Voor je het dorp verlaat, wordt nog een bezoek gebracht aan de plaatselijke wijnfabriek, die gerund wordt door de Familie Karseras. Hier kun je ook van de heerlijke wijnen proeven. Na de lunch bezoekt je Omodos met zijn voormalig Klooster van het Heilig Kruis uit de 4e eeuw en maak je een korte wandeling door de smalle, kronkelende straatjes van het dorp die allemaal leiden naar het mooie, met kasseitjes geplaveide, marktplein met zijn kafeneions. Bezoek ook de oude wijnpers en de glasblazerij en vergeet vooral niet de winkeltjes met de vrouwtjes die kleedjes zitten te haken.

Weer Limassol komende 14 dagen

Klimaat Limassol

Prijzen Appartementen Jasmine

Prijstabel

Jiba berekent nu de laagste prijzen
Selecteer op maand, reisgezelschap, duur en/of jouw gewenste luchthaven om je vakantie te verfijnen. Klik op de prijs in de prijstabel en boek direct je gekozen vakantie! Selecteer op maand, reisgezelschap, duur en/of jouw gewenste luchthaven om je vakantie te verfijnen. Klik op de prijs in de prijstabel en boek direct je gekozen vakantie!

Laatste beoordelingen

Beoordelingen

Gemiddelde beoordeling Appartementen Jasmine

6,5
[CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY]
6,0
Kamer
6,5
Kindvriendelijkheid
6,5
ligging
6,5
maaltijden
6,0
opgeruimd & schoon
5,8
overige faciliteiten
6,2
personeel
7,2
prijs/kwaliteit
6,8
zwembad
7,2
gem. beoordeling
6,5

6 Beoordelingen

Er zijn 6 beoordelingen voor Appartementen Jasmine ontvangen. Deze beoordelingen zijn persoonlijke ervaringen van klanten die met Jiba op vakantie zijn geweest.

Twee dagen na terugkomst worden klanten automatisch per e-mail uitgenodigd om hun ervaringen met ons te delen. Wij plaatsen alleen reacties die betrekking hebben op de accommodatie. Ook plaatsen wij geen schuttingtaal.

  1. Door:
    anoniem
    • april 2012
    • Vrienden
    5,9
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 5,9
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 5,0
    Kamer 7,0
    ligging 7,0
    maaltijden 4,0
    opgeruimd & schoon 7,0
    overige faciliteiten 6,0
    personeel 4,0
    prijs/kwaliteit 5,0
    zwembad 8,0

  2. Door:
    anoniem
    • september 2011
    • Stel
    7,0
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 7,0
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 6,0
    Kamer 6,0
    ligging 7,0
    opgeruimd & schoon 7,0
    overige faciliteiten 7,0
    personeel 8,0
    prijs/kwaliteit 7,0
    zwembad 8,0

    wifi €4,00 per uur kamer aan de voorkant drukke weg, geluidshinder

  3. Door:
    anoniem
    • september 2011
    • Anders
    6,0
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 6,0
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 6,0
    Kamer 8,0
    ligging 7,0
    opgeruimd & schoon 4,0
    personeel 5,0
    prijs/kwaliteit 6,0
    zwembad 6,0

    Het schoonmaken van de kamer en het opmaken van de bedden liet zeer te wensen over. Haren in badputje van de vorige gasten werden pas na verzoek verwijderd. Appartement op zich verder prima.

  4. Door:
    ron en janneke
    • september 2011
    • Stel
    6,4
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 6,4
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 6,0
    Kamer 6,0
    ligging 3,0
    maaltijden 7,0
    opgeruimd & schoon 5,0
    personeel 9,0
    prijs/kwaliteit 8,0
    zwembad 7,0

  5. Door:
    Fred
    • augustus 2011
    • Gezin met oudere kinderen
    5,9
    Beoordeelde component Deelcijfer
    gem. beoordeling 5,9
    [CUSTOMER_REVIEW_RATING_RATINGHOLIDAY] 6,0
    Kamer 5,0
    Kindvriendelijkheid 6,0
    ligging 6,0
    opgeruimd & schoon 5,0
    overige faciliteiten 5,0
    personeel 8,0
    prijs/kwaliteit 6,0
    zwembad 6,0

    verouderd appartementen complex. Slechte bedden. Was niet schoon. Eerste nacht in een studio geslapen i.p.v. appartement. De volgende wel gecorrigeerd.

Meer beoordelingen